Eerste huisbezoeken wijkaanpak Wilp begonnen

13 april 2023 - We zijn net terug van het eerste huisbezoek voor het energieplan binnen de wijkaanpak van Wilp. De energiescan is afgerond en er liggen drie mooie scenario's op tafel. Een mooi energiegesprek vol prachtige ideeën van palletkachels tot knuffelbankjes. "Super gaaf" aldus de bewoners.

Van de drie geschetste scenario's wordt de gasloze route verder uitgewerkt in het energieplan. Met dit plan kan de bewoners straks direct naar een aannemer om echt stappen te gaan zetten!

In de wijkaanpak Wilp bekijken we, in samenwerking met de gemeente Voorst, 10 voorbeeldwoningen van top tot teen. We zijn actief met ze aan de slag om te werken van de eerder uitgevoerde warmtescan naar een energiescan en uiteindelijk het energieplan.

De energiescans zijn nu afgerond en dan begint het puzzelen in de gekozen route. Op naar het energieplan met daarin de uitwerking voor de gekozen gasloze route!

Wil jij ook met je wijk of groep aan de slag? Bekijk onze wijkaanpak, lekker samen aan de slag!

Stel een vraag

Heb je een vraag of wil je kennismaken??
Laat het ons weten!